Το τρελό πρώτο ημίχρονο ανάμεσα σε ΑΕΛ και ΠΑΟΚ Β: Τέσσερα γκολ και παραλίγο σύρραξη στους δύο πάγκους (vids)

©print screen

Sportal newsroom 17:03 - 31.03.2023

Απ’ όλα -και με το παραπάνω- είχε το πρώτο ημίχρονο ανάμεσα στην ΑΕΛ και τον ΠΑΟΚ για το πρωτάθλημα της Super League 2, καθώς εκτός από το ότι σημειώθηκαν τέσσερα γκολ, λίγο έλειψε να έχουμε αψιμαχίες ανάμεσα στους ανθρώπους των δύο ομάδων.

Χαμός έγινε στο πρώτο ημίχρονο του αγώνα μεταξύ της ΑΕΛ με τον ΠΑΟΚ Β΄ για την 17η αγωνιστική της Super League 2. Συγκεκριμένα το παιχνίδι στα πρώτα 45 λεπτά είχε τέσσερα γκολ και αρκετή ένταση.

Το σκορ για την ΑΕΛ το άνοιξε ο Ογκμπόε στο 2', παίκτης που πέτυχε και το 2-1 για την ομάδα της Λάρισας. Αντίθετα για την ομάδα της Θεσσαλονίκης ο Βλάντιμιρ Μπράντονιτς σκόραρε και τα δύο τέρματα.

Τα γκολ όμως ήταν ένα μέρος από το πρώτο ημίχρονο, αφού στο 16ο λεπτό της αναμέτρησης δημιουργήθηκε ένταση μπροστά από τους δύο πάγκους. Οι άνθρωποι των δύο ομάδων είχαν έντονη λογομαχία, ενώ λίγο έλειψε να πιαστούν στα χέρια, ενώ ο διαιτητής του αγώνα μοίρασε κάρτες.