Τα highlights από τη νίκη του Ολυμπιακού επί του Λεβαδειακού (vid)

Κανός και Ελ Αραμπί

©intime

Sportal newsroom 20:49 - 05.03.2023 / Ανανεώθηκε: 20:50 - 05.03.2023

Ο Ολυμπιακός επικράτησε εύκολα του Λεβαδειακού με 6-0 για την 25η αγωνιστική της Stoiximan Super League. Δείτε τις καλύτερες φάσεις του αγώνα.

Ο Ολυμπιακός επικράτησε πολύ εύκολα του Λεβαδειακού με 6-0 για την 25η αγωνιστική της Stoiximan Super League. Ο Πεπ Μπιέλ άνοιξε το σκορ στο 2' για την ομάδα του Μίτσελ με τον Χουάνγκ να διπλασιάζει τα τέρματα στο 38. Ο Μπιελ έκανε το 3-0 στο 49' και εννέα λεπτά μετά ο Μπακαμπού έκανε τέσσερα τα τέρματα των «ερυθρολεύκων». Ο Σέρχι Κανός με δύο γκολ σε δύο λεπτά ( 86' 88')

Υβριστικά συνθήματα στο «Γ. Καραϊσκάκης» κατά Μητσοτάκη, Τσίπρα, κυβέρνησης και πολιτικών
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

16:52 - 05.03.2023

Φουλ επίθεση από τους οπαδούς του Ολυμπιακού σε κυβέρνηση, πρωθυπουργό και γενικότερα στην πολιτική σκηνή κατά τη διάρκεια της αναμέτρησης κόντρα στον Λεβαδειακό.

Με αυτή τη νίκη οι «ερυθρόλευκοι» παρέμειναν στην τρίτη θέση με 53 βαθμούς και είναι έναν βαθμό πίσω από τον Παναθηναϊκό, που αγωνίζεται αύριο (6/3) απέναντι στον Παναιτωλικό εντός έδρας.