Η αγκαλιά των σκόρερ στο Βόλο και το «Ολισαντέμπε» του Κουρμπέλη στον Ιωαννίδη (vid)

Κουρμπέλης - Ιωαννίδης

Κουρμπέλης - Ιωαννίδης /printscreen

Ελένη Ανδρικοπούλου 15:30 - 27.04.2023 / Ανανεώθηκε: 15:32 - 27.04.2023

Η παρακάμερα της νίκης του Παναθηναϊκού με 2-0 κόντρα στον Βόλο στο Πανθεσσαλικό Στάδιο το απόγευμα της Τετάρτης (26/4).

Ο Παναθηναϊκός χάρη στα γκολ του Φώτη Ιωαννίδη και του Άντραζ Σπόραρ στο δεύτερο ημίχρονο πήρε ένα πολύ σημαντικό «διπλό» στο Πανθεσσαλικό Στάδιο κόντρα στον Βόλο στο πλαίσιο της έκτης αγωνιστικής των play offs της Stoximan Super League

Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός το μεσημέρι της Πέμπτης (27/4) δημοσίευσε στο επίσημο κανάλι της στο You Tube την παρακάμερα της νίκης των «πράσινων» κόντρα στην ομάδα του Κώστα Μπράτσου. Highlight του βίντεο είναι το «Ολισαντέμπε» του Δημήτρη Κουρμπέλη στην κάμερα χτυπώντας στο στήθος τον Φώτη Ιωαννίδη και τους δύο συμπαίκτες να γελούν.

Ντίας Σοάρες: Ο διαιτητής του ντέρμπι στη Λεωφόρο έχει επεισοδιακό παρελθόν με ΑΕΚ και Μελισσανίδη (vid)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

13:10 - 27.04.2023

Ο Elite Πορτογάλος ρέφερι Αρτούρ Σοάρες Ντίας θα είναι ο «άρχων» του μεγάλου ντέρμπι ανάμεσα στον Παναθηναϊκό και την ΑΕΚ στη Λεωφόρο την προσεχή Κυριακή (30/4,20:00). Η τελευταία φορά που είχε διευθύνει ματς στην Ελλάδα ήταν... επεισοδιακή.

Πλέον ο Παναθηναϊκός έχει στο μυαλό του το ματς της Κυριακής (30/4,20:00) κόντρα στην ΑΕΚ στην Λεωφόρο, η οποία θα είναι κατάμεστη μιας και τα εισιτήρια εξαφανίστηκαν το μεσημέρι της Πέμπτης (27/4) σε περίπου δέκα λεπτά από τη στιγμή που κυκλοφόρησαν.