Τσέλσι από τα παλιά... καθάρισε την Άστον Βίλα και πήρε την πρόκριση - Αγχώθηκε, αλλά έκανε τη δουλειά στα πέναλτι η Νότιγχαμ
REST OF THE WORLD

2024-02-07T22:28:00+00:00

Mία Τσέλσι από τα παλιά ήταν εκείνη κόντρα στην Άστον Βίλα, την οποία και απέκλεισε από τους «32» του FA Cup επικρατώντας με 3-1. «Τα χρειάστηκε» αλλά συνεχίζει και η Νότιγχαμ, που ξεπέρασε το εμπόδιο της Μπρίστολ Σίτι στη διαδικασία των πέναλτι.

«Λευκή» ισοπαλία ανάμεσα σε Τσέλσι και Άστον Βίλα - Στο... μηδέν «κόλλησαν» Μπρίστολ και Νότιγχαμ
ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ

2024-01-26T21:42:17+00:00

Σε επαναληπτικούς αγώνες θα πάνε τα παιχνίδια Τσέλσι - Άστον Βίλα και Μπρίστολ Σίτι - Νότιγχαμ Φόρεστ αφού και τα δύο έληξαν χωρίς σκορ (0-0) στο πλαίσιο της φάσης των «32» του Κυπέλλου Αγγλίας.

Η Μπρίστολ Σίτι πέταξε εκτός Κυπέλλου τη Γουέστ Χαμ -  Πρόκριση για τη Γουλβς στην παράταση

2024-01-16T22:20:42+00:00

Η Μπρίστολ Σίτι πέταξε εκτός Κυπέλλου τη Γουέστ Χαμ - Πρόκριση για τη Γουλβς στην παράταση

Η Γουέστ Χαμ γνώρισε την ήττα με 1-0 από την Μπρίστολ Σίτι και έμεινε εκτός συνέχειας στο Κύπελλο Αγγλίας. Η Γουλβς πήρε την πρόκριση στην επόμενη φάση του θεσμού επί της Μπρέντφορντ στη παράταση με 3-2.

Άνετη πρόκριση για τη Μάντσεστερ Σίτι - Άφησαν ανοιχτούς λογαριασμούς Γουέστ Χαμ και Νότιγχαμ Φόρεστ

2024-01-07T15:59:35+00:00

Η Μάντσεστερ Σίτι έστησε «πάρτι» κόντρα στη Χάντερσφιλντ και... πέταξε για τους «32» του Κυπέλλου Αγγλίας, ενώ Γουέστ Χαμ και Νότιγχαμ Φόρεστ έμειναν στην ισοπαλία και οδήγησαν τα ζευγάρια σε ρεβάνς.