Τα highlights του Λαμία - ΠΑΣ (vid)

Λαμία - ΠΑΣ/©Intime

Sportal newsroom 21:02 - 29.12.2022

Δείτε σε βίντεο τα γκολ και τις καλύτερες φάσεις από την αναμέτρησης της Λαμίας με τον ΠΑΣ Γιάννινα για τη 15η αγωνιστική της Superleague.

Ο ΠΑΣ Γιάννινα μπορεί να βρέθηκε να χάνει, όμως κατάφερε να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1) από την έδρα της Λαμίας, που δεν μπόρεσε να πάρει τη νίκη για όγδοο σερί ματς.

Όρθιος στη Λαμία ο ΠΑΣ (1-1)
STOIXIMAN SUPER LEAGUE

20:29 - 29.12.2022

Ο ΠΑΣ Γιάννινα μπορεί να βρέθηκε να χάνει, όμως κατάφερε να φύγει με τον βαθμό της ισοπαλίας (1-1) από την έδρα της Λαμίας, που αγνόησε τη νίκη για όγδοο σερί ματς.

Ο Μπεχαράνο άνοιξε το σκορ στο 66ο λεπτό με ένα πολύ ωραίο σουτ με το τελικό 1-1 να διαμορφώνεται από το αυτογκόλ του Κορνέζου στο 74ο λεπτό. Με αυτή την ισοπαλία, η ομάδα του Θανάση Στάικου παρέμεινε στην 11η θέση της βαθμολογίας (11β.), ενώ οι γηπεδούχοι αποχαιρετούν τη φετινή χρόνια από την προτελευταία θέση (10β.)