Ασίστ ο Κατσέρης στη νίκη της Λοριάν επί της Ρεμς

Δημήτρης Χούπης 18:34 - 11.02.2024

Ο Πάνος Κατσέρης έχει ξεκινήσει με φόρα τη θητεία του στη Γαλλία, αφού μετά το γκολ έβγαλε και ασίστ στη νίκη της Λοριάν με 2-0 επί της Ρεμς.

Ο Πάνος Κατσέρης έχει ξεκινήσει με... φόρα τη θητεία του στη Γαλλία. Ο Έλληνας μέσος μετά το γκολ που έβαλε στο προηγούμενο παιχνίδι, έβγαλε και ασίστ στον αγώνα της Λοριάν με 2-0 επί της Ρεμς

Ο 22χρονος στο 70ο λεπτό έβγαλε από τα δεξιά μια ωραία σέντρα και ο Μπαμπά με κεφαλιά άνοιξε το σκορ για την ομάδα του. Για την ιστορία το δεύτερο γκολ ο Μπακαγιόκο στο 87ο λεπτό μετά από ασίστ του Ντιένγκ. Με αυτή τη νίκη η Λοριάν ξέφυγε από τη «ζώνη του υποβιβασμού», περνώντας πάνω από τη Λυών

Ο Κατσέρης υπενθυμίζεται ότι είχε σκοράρει την προηγούμενη αγωνιστική στη νίκη της ομάδας του με 2-1 επί της Μετς