![Ένα ακόμη τακτικό master class του Μεντιλίμπαρ, «διπλό» στη Βουδαπέστη και πανηγυρική πρόκριση για τον Ολυμπιακό!](https://sportal365images.com/process/smp-images-production/sportal.gr/22022024/353a4471-7c39-4c2f-a932-0b6639aa3584.jpg?operations=fit(359:))
2024-02-22T21:53:19Z
Ένα ακόμη τακτικό master class του Μεντιλίμπαρ, «διπλό» στη Βουδαπέστη και πανηγυρική πρόκριση για τον Ολυμπιακό!
Με πανηγυρικό τρόπο έφυγε ο Ολυμπιακός από τη Βουδαπέστη, αφού στο «ρελαντί» επικράτησε της Φερεντσβάρος με 1-0. Κάπως έτσι, η ομάδα του Μεντιλίμπαρ - ο οποίος διάβασε άριστα εκείνη του Στάνκοβιτς - είναι πλέον ανάμεσα σε εκείνες που βρίσκονται στη φάση των «16» του UEFA Europa Conference League.