«Πάτησε» με φοβερή ανατροπή την Μπόρνμουθ η αντίπαλος του Ολυμπιακού, Άστον Βίλα
PREMIER LEAGUE

2024-04-21T15:59:30+00:00

Μπορεί να βρέθηκε πίσω στο σκορ, όμως η αντίπαλος του Ολυμπιακού, Άστον Βίλα, βρήκε τον τρόπο να «λυγίσει» την Μπόρνμουθ (3-1). Κάπως έτσι αύξησε τη διαφορά από την Τότεναμ στο +6, έχοντας όμως δύο ματς περισσότερα.

Η στιγμή που ο Τεν Χαχ έφυγε από τη συνέντευξη Τύπου ενοχλημένος: «Δε σχολιάζω» (vid)

2024-04-14T06:42:35+00:00

Ο Έρικ Τεν Χαχ μετά από ερώτηση δημοσιογράφου για τη χειρότερη πορεία της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ στην ιστορία της Premier League αποχώρησε από τη συνέντευξη Τύπου, όντας φανερά ενοχλημένος.

ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

2024-04-02T18:30:00+00:00

LIVE ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ - ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ

Παρακολουθήστε live μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης ανάμεσα σε Μπόρνμουθ και Κρίσταλ Πάλας, για την 31η αγωνιστική της Premier League.

«Επτάψυχη» Μπόρνμουθ, έχανε με τρία γκολ στο ημίχρονο και όμως πήρε επίκη νίκη απέναντι στη Λούτον

2024-03-13T21:35:42+00:00

Η Μπόρνμουθ βρέθηκε πίσω στο σκορ με 3-0 στο ημίχρονο από τη Λούτον, όμως επέστρεψε από την «κόλαση» και έκανε ολική ανατροπή, παίρνοντας τελικά τη νίκη με 4-3.

ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

2024-03-03T13:00:00+00:00

LIVE ΜΠΕΡΝΛΙ - ΜΠΟΡΝΜΟΥΘ

Παρακολουθήστε live μέσω του Sportal την εξέλιξη της αναμέτρησης Μπέρνλι - Μπόρνμουθ για την 27η αγωνιστική της Premier League.

Με υπογραφή Φόντεν η Σίτι απέδρασε από την έδρα της Μπόρνμουθ και βρίσκεται σε απόσταση αναπνοής από την κορυφή

2024-02-24T19:28:00+00:00

Χάρη στο τέρμα του Φιλ Φόντεν (24'), η Μάντσεστερ Σίτι απέδρασε από την έδρα της Μπόρνμουθ (0-1) και μείωσε την διαφορά στο πόντο από την κορυφή.

«Πάρτι» της Γουλβς στο Stamford Bridge - Άνετη «τριάρα» της Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ επί της Γουέστ Χαμ

2024-02-04T16:02:45+00:00

Η Τσέλσι ήταν για ακόμα μια φορά απογοητευτική και η Γουλβς το εκμεταλλεύτηκε, κάνοντας πάρτι στο Λονδίνο (2-4), την ίδια ώρα που η Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ πήρε εύκολη νίκη με 3-0 επί της Γουέστ Χαμ.

Δίχως νικητή το ματς στο Λονδίνο ανάμεσα σε Γουέστ Χαμ και Μπόρνμουθ

2024-02-01T21:38:23+00:00

Από ένα βαθμό πήραν Γουέστ Χαμ και Μπόρνμουθ για την 22η αγωνιστική της Premier League. Άνοιξε το σκορ ο Σολάνκε(4') για τους φιλοξενούμενους, ισοφάρισε με πέναλτι του Γουόρντ Πράους(31') η Γουέστ Χαμ.